Registracija

Iš Agonijos pagalba.

Peršokti į: navigaciją, paiešką

Registracija žaidime nėra sudėtinga, tačiau jeigu kylą klausimų, kaip taisyklingai ir saugiai užsiregistruoti mielai prašome skaityti toliau.


Pirmas žingsnis

Iš meniu punkto išsirinkite "Registruotis" nuorodą:

Registruotis.png

Antras žingsnis

Užpildykite registracijos formą.

Vartotojo vardas: savo nuožiūra susigalvokite, koks vartotojo vardas Jums priimtinas. Atminkite, jog žaidimo eigoje jo keisti nebus galima.

Slaptažodis: įveskite savo slaptažodį. Patartina įrašyti, kuo sunkiau atspėjamą t.y. įterpti skaičių ir didžiųjų raidžių. Savo slaptažodžio neatskleiskite tretiesiems asmenims.

Pašto adresas: įveskite savo tikrą email adresą. Vėliau reikės jį patvirtinti, norint bendrauti chate. Taipogi geriau nenaudoti nepatikimų email pašto dėžučių (Pvz: @one.lt)

Rasė: bene svarbiausias pasirinkimas žaidime - rasės išsirinkimas. Tai įtakos Jūsų tolimesnį žaidimą. Rasės keisti žaidimo eigoje negalima!

Žaidimo nuostatos: jeigu norite toliau tęsti registraciją, bei kultūringai žaisti žaidimą, būtinai susipažinkite su žaidime galiojančiomis taisyklėmis. Primename - taisyklių nežinojimas nuo atsakomybės neatleidžia!

Trečias žingsnis

Registracijos pabaiga. Jums tereikės (1)surašyti 6 skaičiukus į šalia esantį laukelį ir (2)užbaigti registraciją nuspaudus "Registruotis" nuorodą.

Registracijos pabaiga.png


Gero žaidimo!

Asmeniniai įrankiai
Vardų sritys
Variantai
Veiksmai
Naršymas
Įrankiai