Klanas

Iš Agonijos pagalba.

Peršokti į: navigaciją, paiešką

Turinys

Kas yra klanas?

Klanas yra žaidėjų grupė, su kuria būną lenviau ir maloniau žaisti žaidimą.

Klanas yra meniu juostoje:

Guild.jpg

Kaip sukurti klaną?

Norint sukurti klaną reikia turėti 50000 (50k) agonų. Įkūrus klaną iš pat pradžių jame tilps 5 žaidėjai. Norint praplėsti vietą klane reikia turėti klano ižde reikiamą agonų skaičių ir nano kreditų skaičių, maximalus klano lygis yra 7. Į iždą gali aukoti klano žaidėjai. Klanas įkūriamas iškart, todėl ir žaidėjus į jį galėsite kviesti iškart.

Norint įkurti klaną reikia sugalvoti jo pavadinimą ir tagą. Tagas tai yra klano pavadinimo trumpinys, tagas gali būti sudarytas max. iš 4 raidžių/skaitmenų.

Guildnew.jpg

Ir labai svarbus dalykas, nekurkite betkokių klanų, jeigu tvirtai nusprendėte įkurti klaną, tai sugalvokite jam gerą pavadinimą ir tagą!

Kaip įstoti į klaną?

Norint įstoti į klaną (kuriame norite būti), turite parašyti to klano lyderiui (klano lyderis yra parašytas to klano aprašyme). Jeigu klano lyderis sutinka jūs priimti, jis jums atsiųs pakvietimą, kurį rastie klano puslapyje:

Guildjoin.jpg

Beje napamirškite jog klanai yra tik vienos rasės žaidėjams. T.y. jeigu jūs esate Žmogus tai jūs galite įstoti tik į Žmonių klaną, jeigų Rjalas - tik į Rjalų klaną!

Kokia nauda iš klano?

Būdami klane jūs galite gauti paramą iš klano narių, galite diskutuote specialiame klano čate ir klano forume. Būdami draugiški savo klane Jūs galite su savo klanu pakilti į aukštumas klanų TOPe.

Klano vidinis puslapis

Jeigu įkurėtė/įsotjote į klaną Jūs pamatysite klano vidinį puslapį. Kaip dabar suprasti kas čia ir kur čia kas?

Pačiame puslapio viršuje matote informaciją apie klaną:

Guildinfo3.jpg

P.S ten kas užtušuota (iždas, kreditai) jums bus matoma, tiesiog aš tai užtušavau tam, jog nenorėjau viešinti klano informacijos :).


Toliau yra klano narių sąrašas, jūs galite matyti jų veiklą, titulą, gyvybių skaičių, lygį ir vardą (šitai matoma tik klano nariui):

Guildmemb.jpg

Žalias burbuliukas rodo tai ar žaidėjas prisijungęs, mėlynas - buvo neseniai prisijungęs, raudonas - neaktyvus kaip 2 savaitęs, pilkas - neaktyvus visą mėnesį.

Mėlynoje eilutėje esate jūs, o juodose jūsų klano draugai. Jūs galite palikti klaną paspaudę raudoną kryžiuką šone jūsų informacijos (klane).

Guildlead.jpg

Jeigu jūs esate klano įkurėjas matysite kryžiukus prie kiekvieno žaidėjo išskyrus jūs patį. Paspaudę kryžiuką jūs galėsite išmesti tą žaidėją iš jūsų klano.

Klane žaidėjams titulus suteikti gali tik klano vadas, valdyti klano iždą taipogi gali tik klano vadas.


Po narių sąrašu yra privatus klano puslapis, jį gali redaguoti klano vadas, tą informaciją mato tik klano nariai. Po privačiu klano puslapiu yra viešasis klano puslapis, jį gali redaguoti klano vadas, tą informaciją mato visi žaidėjai.


Po privačiu ir viešuoju klano puslapiu yra klano įvykiai, juos mato tik klano nariai.


Ir pačioje apačioje yra funkcijos: Klano forumas; Papildyti iždą; Nusiųsti nano kreditą. Jeigu jūs esate klano vadas jūs matysite papildoms funkcijas - Panaikinti klaną; Pakviesti narį ir Patobulinti klaną. Klano vadas gali tvarkyti klano čatą. Klano forume ir klano čate gali diskutuoti tik to klano nariai.

Asmeniniai įrankiai
Vardų sritys
Variantai
Veiksmai
Naršymas
Įrankiai