Daiktai

Iš Agonijos pagalba.

Peršokti į: navigaciją, paiešką

Turinys

Kur rasti daiktus?

Daiktai yra jūsų invenoriuje. Plačiau apie inventorių galite rasti paspaudę čia

Kaip gauti daiktus?

Daiktus galite gauti iš medžioklės, taip pat galite juos pirkti iš kitų žaidėjų. Dar daitkus dalina admin, kai būna šventės ar eventai.

Kaip perkelti, parduoti, parodyti, naudoti daiktus?

Norint perkelti, parduoti, parodyti ir panaudoti daiktus reikia nueiti į savo inventorių.

1 būdas: Norint perkelti daiktus jums reikia paspausti ant daikto ir pasirinkti perkelti daiktą, tada pasirinkite į kurią vietą jį norite perkelti:

Invper1.jpg

2 būdas: Norint perkelti daiktus spauskite ant daikto ir tempkite jį į tą inventoriaus vietą kur norite jį perkelti:

Medija:invper2.gif (spauskite ant nuorodos).


Daiktus galima parduoti žaidėjams ir serveriui.

Parduoti daiktus serveriui: Norint parduoti daiktą(-us) serveriui reikia spausti ant daikto ir pasirinkti Parduoti, už daiktą gausite jo bazinę kainą. Jūs galite gauti ir daugiau, tai priklauso nuo jūsų prekybos įgūdžio.

Parduoti daiktus žaidėjams: Norint parduoti daiktą(-us) žaidėjams reikia spausti ant daikto ir pasirinkti Įdėti į turgų arba Privatus turgus. Jeigu pasirinksite Įdėti į turgų, nustatykite daikto kainą, uždėkite varnelę ant Tvirtinti ir spauskite Įdėti į turgų. Jeigu pasirinksite Privatus turgus, turėsite parašyti žaidėjo vardą kuriam norite parduoti daiktą, ir parašyti daikto kainą.

Primenu, kad įdėjus daiktą į turgų iš Jūsų bus nuskaičiuota 5% komisinio mokesčio (mokestis priklauso nuo daikto kainos už kurią jį norite parduoti), parduodant daiktą privačiame turguje iš Jūsų bus nuskaičiuota 10% komisinio mokesčio.


1 būdas: paspaukite ant daikto ir pasirinkite Daikto nuoroda, tada pasirodys langelis su daikto nuoroda, nusikopijuokite nuorodą ir dabar galite kam nors rašant PM ar žinutę čate, parodyti daiktą (tiesiog įdėite tą nukopijuotą nuorodą).

2 būdas: paspauskite ant daikto ir pasirinkite Daikto nuoroda į čatą, tada rašymo laukelyje iškart bus įterpta daikto nuoroda.

Daiktlink.jpg

Panaudoti daiktus galima tik tuos, kurie yra tinkami naudojimui(gėrimai; laiko, patirties, gyvybių tablėtės ir t.t.). Spauskite ant daikto ir pasirinkite Naudoti, štai ir viskas daiktas bus panaudotas ir išnyks iš jūsų inventoriaus.

Kaip jungti daiktus?

Daitkus galite jungti savo inventoriuje. Daiktams jungti reikia jungimo kristalo (išskyrus emblemas, jungimo kristalus, nano tablėtes).

Norint jungti daiktus juos reikia perkelti į jungimo laukelį ir jungimo kristalo (jungimo kristalas turi būti tokio pačio arba didesnio lygio, nei daikto kurį jungiate mažiausias lygis.

Jungti galima tik vienodus daiktus t.y. medžiokliniai peiliukai tik su medžiokliniais peiliukais, ginkla RyL tik su ginklu Ryl ir t.t.

Jungtidaikt.jpg

Asmeniniai įrankiai
Vardų sritys
Variantai
Veiksmai
Naršymas
Įrankiai