Įžanga

Iš Agonijos pagalba.

Peršokti į: navigaciją, paiešką

Istorija

Maždaug apie 5500 metus, žmonių technologijos leido žmonėms kolonizuoti kitas planetas. Žmonės surado idealią planetą, kurią pavadino Signa. Atstumas nuo žemės yra 160 šviesmečių, tačiau iškreipus erdvę, į ją nuvykstama per 4 žemiškuosius mėnesius. Taip žmonės mėnuo po mėnesio pradėjo kolonizuoti planetą nuo pietinio poliaus link šiaurinio.

Kitoje pusėje, t.y. šiaurėje, šitą planetą pradėjo kolonizuoti ir rjalai. Pradžioje abi rasės viena apie kitą nieko nežinojo, kol nesusitiko akis į akį. Žmonės norėjo su nežemiškomis būtybėmis bendradarbiauti, apsikeisti technologijomis, tačiau rjalų prigimtis ir instinktai verčia žudyti visus, kurie nėra panašūs į juos pačius. Taip prasidėjo Amžinas abiejų rasių karas, kuris jau tęsiasi 60 metų.


Tikslas

Jūs pakliūsite į šio karo fronte, kaip paprastas rasės atstovas. Jūsų tikslas yra išlikti, bei padėti savo savo rasei kovoti su priešais. Deja, fronte gimusieji nėra matę pasaulio, kuris yra už fronto ribų. Jūs, nuo pat gimimo matėte mirtis, karą, todėl kitokio būdo išlikti nežinote.


Pagrindinės funkcijos

Šiame žaidime jūs galėsite medžioti ir dirbti, dėl daiktų ir patirties, kurios jums žaidime tikrai labai reikės. Galėsite tobulinti įgūdžius, kad paprasčiau būtų išlikti šiame žiauriame pasaulyje. Taip bus galima pulti kitus žaidėjus, iš jų atimti pinigus, tačiau, ir jus pačius galės pulti. Be abejo galėsite nereikalingus daiktus parduoti kitiems žaidėjams turguje, arba nusipirkti patys tikrai vertingų daiktų. Kad turėtumėte pakankamai gyvybių, jas galėsite papildyti ligoninėje.

Asmeniniai įrankiai
Vardų sritys
Variantai
Veiksmai
Naršymas
Įrankiai